Tuesday, 15 March 2011

Help!

Určitě všichni víte jaké neštěstí, tragédie, hrůza zasáhla Japonsko. Ať už k té zemi máte/nemáte vztah, věřím, že vás to nenechává lhostejnými. To nejmenší co můžeme udělat - je aspoň nějak se pokusit pomoct, přispět svoji špetkou k malému zlepšení pro ty, co to zrovna teď potřebuji nejvíce. I jedná SMSka má cenu!

Pro tuto chvíli ADRA Česká republika otevřela možnost finanční podpory Japonsku
prostřednictvím dárcovských sms ve tvaru:

DMS ADRA zaslaných na číslo 87777.

cena SMS je 30,-

11 comments:

 1. Já už jsem poslala smsky 4 :) Snad jim to alespoň nepatrně pomůže! :(

  ReplyDelete
 2. já taky poslala =) je to fakticky hrůza...

  ReplyDelete
 3. myslim ze darcovske SMS maji velky smsl - zaprve - posle to skoro kazdy, protoze 30 korun neni nic... a zadruhe - je to proste na dobrou vec!

  ReplyDelete
 4. je to pěkná pomoc.. já sama jdu vybírat pro adru peníze po měste do takové te kasičky, tak snad jim to ta adra pošle.. :))) jinak to v Japonsku me zasáhlo docela dost, je to katastrofa, stat s tak velkou ekonomikou, věřím že se z toho brzy vyhrabou!

  ReplyDelete
 5. Mě na dárcovských smskách vadí to, že z toho ukrojí slušnou část poskytovatelská firma.... bohužel... takže já pošlu radši větší z účtu než abych posílala pár smsek z kterejch se ukrojí min. 3 koruny firma poskytující tuhle službu. Ale výhoda je, že je to pohodlné. Japoncům držím palce...

  ReplyDelete
 6. Pošlu! Je to hrůza, koukám na zprávy a nechce se mi tomu věřit:-(

  ReplyDelete
 7. Ahoj holky, urcite to cenu ma a je to nejmin co muzeme udelat.

  Selmice: v tomto pripade si poskytovatel z 30Kc vezme 3kc, a 27 dostane spolecnost Adra, je to vysvetlene i na jejich strankach. Takze není to tak hrozne:)

  ReplyDelete
 8. I love your blog :) You have an amazing style!

  ReplyDelete
 9. :) jsem ráda že existují lidé kteří se snaží aspon nějak pomoci :)♥

  ReplyDelete